Slender Life - Masáže - Kondiční cvičení

Motto: U nás jako v sedmém nebi, od nás jako rybička

SLENDER LIFE

interier_2.jpg, 49kB

V našem studiu najdete rekondiční stoly, které "cvičí za Vás", posilují problémové partie a pomáhají formovat a zeštíhlovat. Stroje jsou poháněny elektromotorem a cvičební hodina nahradí tradiční gymnastiku. Cvičení je vhodné i pro ženy, které ze zdravotních nebo jiných důvodů nemohou provádět namáhavá cvičení jako aerobic nebo posilování, ale zároveň si chtějí udržet kondici a pevnou postavu.

Na každém stole, pokud není nějaké zdravotní omezení, se cvičí 10 min. Postupně se přechází z jednoho stolu na druhý a procvičí svaly celého těla.

Cvičení je vhodné pro zlepšení pohyblivosti kloubů, pro ženy po porodu, astmatiky, nemocné s poruchami krevního oběhu, křečovými žilami a v neposlední řadě pro osoby mající potíže s nadváhou. Stroje SLENDER LIFE nezatěžují klouby ani kosti, což bývá častý problém při klasickém cvičení, napomáhají k odstranění celulitidy, povzbuzují krevní oběh a jejich účinky jsou často přirovnávány k účinkům vodní gymnastiky.

Cvičení je vhodné pro všechny věkové skupiny, včetně klientů se zdravotními obtížemi, po úrazech, autonehodách, nadváhou či obezitou. Cvičební program je stanoven dle věku a zdravotního stavu klienta.

Cvičení má zajímavou historii. V roce 1945 je vyvinuli američtí lékaři pro lidi postižené po úrazech, ochrnutí nebo s nemocemi pohybového ústrojím. Postupná rehabilitace je přiváděla zpět do normálního život. Postupem času se tato metoda rozšířila i do Evropy. V roce 1991 bylo otevřené první studio v Čechách.